JOHTOKUNTA 2020

 

Hannu Keskitalo, puheenjohtaja, 0503220822 ja hannu.keskitalo@a-katsastus.fi
Markus Hiukka, varapuheenjohtaja, 0405380370 ja markus.hiukka@lappia.fi
Kim Karjalainen, 0400909815 ja kim.karjalainen@pipelife.fi
Iiro Nurkkala, +46 722011367 ja iironurkkala@gmail.com
Ossi Lepistö, 0440225520 ja lepikonossi@gmail.com
Toni Snäll, 0400909892 ja tonihpda@gmail.com
Susanna Söder, 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com
Jussi Huusko, sihteeri, 0445408239 ja jussi.huusko@gmail.com

General Managerilla ja Kapteeneilla on oikeus olla mukana johtokunnan kokouksissa.

Rahastonhoitaja: Anne Kurtti

KAPTEENIT 2020

Jukka Haarakoski, 0406375586 ja jukka.haarakoski@etra.fi

Henna Ekonoja, 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

TOIMIKUNNAT 2020

JUNIORITOIMIKUNTA

PJ ilmoitetaan myöhemmin

KILPAILU- JA TASOITUSTOIMIKUNTA

PJ ilmoitetaan myöhemmin

TIEDOTUSTOIMIKUNTA

PJ ilmoitetaan myöhemmin

KUMMITOIMIKUNTA

Susanna Söder, kummitoimikunnan pj., 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com

NAISTOIMIKUNTA

Henna Ekonoja, naistoimikunnan pj., 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

SENIORITOIMIKUNTA

Linkissä jäsenet ja tehtävät

http://torniogolf.fi/seniorit/organisaatio/

 

 

VUOSIKOKOUSPÖYTÄKIRJAT

MLGK vuosikokous pöytäkirja 2018

MLGK_Vuosikokous_2019_pöytäkirja

MLGK_Tuloslaskelma2019 ja MLGK_Tase_2019

MLGK_Toimintakertomus_2019 , sekä toimikuntien toimintakertotumukset 2019
MLGK_Toimintakertomus_Juniorit-Koulutus2019
MLGK_Toimintakertomus_Kilpailu-tasoitustk2019
MLGK_Toimintakertomus_Naiset2019
MLGK_Toimintakertomus_Seniorit2019

TORNIO GOLF

Tornio Golf Oy
Näräntie, 95400 Tornio
+358 16 431 711
toimisto@torniogolf.fi

RAVINTOLA & PROSHOP

016 431 711

CADDIEMASTER

016 431 711
toimisto@torniogolf.fi

OTA YHTEYTTÄ





HINNASTO

PAR 3

10€

Juniorit alle 21 v. 5€

AIKUINEN 9 REIKÄÄ

35€

Juniorit 9 reikää 20€

AIKUINEN 18 REIKÄÄ

arkisin 50€
viikonloppuisin 55€

Juniorit 18 reikää 30€