JOHTOKUNTA 2019

 

Hannu Keskitalo, puheenjohtaja, 0503220822 ja hannu.keskitalo@a-katsastus.fi
Markus Hiukka, varapuheenjohtaja, 0405380370 ja markus.hiukka@lappia.fi
Markku Auno, 0407122333 ja markku.auno@gmail.com
Kim Karjalainen, 0400909815 ja kim.karjalainen@pipelife.fi
Iiro Nurkkala, +46 722011367 ja iironurkkala@gmail.com
Toni Snäll, 0400909892 ja tonihpda@gmail.com
Susanna Söder, 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com
Jussi Huusko, sihteeri, 0445408239 ja jussi.huusko@gmail.com

General Managerilla ja Kapteeneilla on oikeus olla mukana johtokunnan kokouksissa.

Rahastonhoitaja: Anne Kurtti

KAPTEENIT 2019

Jukka Haarakoski, 0406375586 ja jukka.haarakoski@etra.fi

Henna Ekonoja, 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

TOIMIKUNNAT 2019

JUNIORITOIMINKUNTA

Heikki Tuppurainen, junioritoimikunna pj., 0408462239 ja heikki.tuppurainen@icloud.com

KILPAILUTOIMIKUNTA

Iiro Nurkkala, kilpailutoimikunnan pj., +46 722011367 ja iironurkkala@gmail.com

KUMMITOIMIKUNTA

Susanna Söder, kummitoimikunnan pj., 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com

NAISTOIMIKUNTA

Henna Ekonoja, naistoimikunnan pj., 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

SENIORITOIMIKUNTA

Linkissä jäsenet ja tehtävät

http://torniogolf.fi/seniorit/organisaatio/

 

KLUBI- ja TIEDOTUSTOIMIKUNNAT

Puheenjohtajat nimetään myöhemmin

 

VUOSIKOKOUSPÖYTÄKIRJAT

MLGK vuosikokous pöytäkirja 2019

 

TORNIO GOLF

Tornio Golf Oy
Näräntie, 95400 Tornio
+358 16 431 711
toimisto@torniogolf.fi

RAVINTOLA & PROSHOP

016 431 711

CADDIEMASTER

016 431 711
toimisto@torniogolf.fi

OTA YHTEYTTÄ





HINNASTO

PAR 3

10€

Juniorit alle 21 v. 5€

AIKUINEN 9 REIKÄÄ

35€

Juniorit 9 reikää 20€

AIKUINEN 18 REIKÄÄ

arkisin 50€
viikonloppuisin 55€

Juniorit 18 reikää 30€