JOHTOKUNTA 2018

 

Hannu Keskitalo, puheenjohtaja, 0503220822 ja hannu.keskitalo@a-katsastus.fi
Juhani Rimpisalo, varapuheenjohtaja, 0400691953 ja juhani.rimpisalo@pp.inet.fi
Jussi Huusko, sihteeri, 0445408239 ja jussi.huusko@gmail.com
Markku Auno, 0407122333 ja markku.auno@gmail.com
Iiro Nurkkala, +46 722011367
Susanna Söder, 0503758972
Juho Vaara, 0405430296

Kapteeneilla on oikeus olla mukana johtokunnan kokouksissa.

Rahastonhoitaja: Anne Kurtti

KAPTEENIT 2018

Jukka Haarakoski, 0406375586 ja jukka.haarakoski@etra.fi

Henna Ekonoja, 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

TOIMIKUNNAT 2018

JUNIORITOIMINKUNTA

Heikki Tuppurainen, 0408462239 ja heikki.tuppurainen@icloud.com

KILPAILU-, SÄÄNTÖ- JA ETIKETTITOIMIKUNTA

Iiro Nurkkala, +46 722011367 ja iironurkkala@gmail.com

KLUBITOIMIKUNTA

Susanna Söder, 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com

NAISTOIMIKUNTA

Henna Ekonoja, 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

SENIORITOIMIKUNTA

Juhani Rimpisalo, 0400691953 ja juhani.rimpisalo@pp.inet.fi

TIEDOTUSTOIMIKUNTA

Erkki Heilala, 0405650512 ja erkki.heilala@hotmail.fi
Iiro Nurkkala,+46 722011367 ja iironurkkala@gmail.com
Jukka Ryhänen, 0405944462 ja jukka.ryhanen@torniogolf.fi
Miikka Röyttä, 0408411526 ja miikka.roytta@pp.inet.fi
Susanna Söder, 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com

TORNIO GOLF

Tornio Golf Oy
Näräntie, 95400 Tornio
+358 16 431 711
toimisto@torniogolf.fi
Avoinna ma-su 9-19

RAVINTOLA & PROSHOP

016 431 711

CADDIEMASTER

016 431 711
toimisto@torniogolf.fi

OTA YHTEYTTÄ





HINNASTO

PAR 3

10€

Juniorit alle 21 v. 5€

AIKUINEN 9 REIKÄÄ

30€

Juniorit 9 reikää 15€

AIKUINEN 18 REIKÄÄ

45€

Juniorit 18 reikää 25€