JOHTOKUNTA 2021

 

Hannu Keskitalo, puheenjohtaja, 0503220822 ja hannu.keskitalo@a-katsastus.fi
Markus Hiukka, varapuheenjohtaja, 0405380370 ja markus.hiukka@lappia.fi
Kim Karjalainen, 0400909815 ja kim.karjalainen@pipelife.fi
Jouni Posti, +46 70 320 9754 ja jouniposti@hotmail.com
Ossi Lepistö, 0440225520 ja lepikonossi@gmail.com
Toni Snäll, 0400909892 ja tonihpda@gmail.com
Susanna Söder, 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com
Jussi Huusko, sihteeri, 0445408239 ja jussi.huusko@gmail.com

Tornio Golf Oy:n toimitusjohtajalla, kapteeneilla ja toimikuntien puheenjohtajilla on oikeus olla mukana johtokunnan kokouksissa.

Rahastonhoitaja: Anne Kurtti

KAPTEENIT 2021

Jukka Haarakoski, 0406651345 ja haarakoski.jukka@gmail.com

Henna Ekonoja, 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

TOIMIKUNNAT 2021

JUNIORITOIMIKUNTA

Jussi Huusko,0445408239 ja jussi.huusko@gmail.com

KILPAILU- JA TASOITUSTOIMIKUNTA

Hannu Keskitalo, Ossi Lepistö (Markus Hiukka)

TIEDOTUSTOIMIKUNTA

Markus Hiukka,0405380370 ja markus.hiukka77@gmail.com

KUMMITOIMIKUNTA

Susanna Söder, kummitoimikunnan pj., 0503758972 ja susanna.soder@gmail.com

NAISTOIMIKUNTA

Henna Ekonoja, naistoimikunnan pj., 0400661361 ja henna.ekonoja@gmail.com

SENIORITOIMIKUNTA

Linkissä jäsenet ja tehtävät

http://torniogolf.fi/seniorit/organisaatio/

 

 

VUOSIKOKOUSPÖYTÄKIRJAT

MLGK Vuosikokous 2021 poytakirja.pdf

MLGK Tuloslaskelma 2020.pdf

MLGK_Vuosikokous_2019_pöytäkirja

MLGK_Tuloslaskelma2019 ja MLGK_Tase_2019

MLGK_Toimintakertomus_2019 , sekä toimikuntien toimintakertotumukset 2019

MLGK_Toimintakertomus_Seniorit2019

MLGK_Toimintakertomus_Naiset2019

MLGK_Toimintakertomus_Juniorit-Koulutus2019

MLGK_Toimintakertomus_Kilpailu-tasoitustk2019

MLGK vuosikokous pöytäkirja 2018

 

 

 

 

TORNIO GOLF

Tornio Golf Oy
Näräntie, 95400 Tornio
+358 16 431 711
toimisto@torniogolf.fi

RAVINTOLA & PROSHOP

016 431 711

CADDIEMASTER

016 431 711
toimisto@torniogolf.fi

OTA YHTEYTTÄ





    HINNASTO

    PAR 3

    10€

    Juniorit alle 21 v. 5€

    AIKUINEN 9 REIKÄÄ

    35€

    Juniorit 9 reikää 20€

    AIKUINEN 18 REIKÄÄ

    arkisin 50€
    viikonloppuisin 55€

    Juniorit 18 reikää 30€