Meri-Lapin Golfklubi RY

Tornio Golf Oy:n toimitusjohtajalla, kapteeneilla ja toimikuntien puheenjohtajilla on oikeus olla mukana johtokunnan kokouksissa

Johtokunta

Hannu Keskitalo (PJ) 0503220822 hannu.keskitalo@a-katsastus.fi
Ossi Lepistö (VPJ) 0440225520 lepikonossi@gmail.com
Jussi Huusko (Sihteeri) 0445408239 jussi.huusko@gmail.com
Markus Hiukka 0405380370 markus.hiukka@lappia.fi
Kim Karjalainen 0400909815 kim.karjalainen@pipelife.fi
Jouni Posti +46 70 320 9754 jouniposti@hotmail.com
Kaartinen Leila 0400 592 556 kaartinen.leila@gmail.com
Koskinen Juha-Pekka 0400166205 jpkoskinen1980@gmail.com
Anne Kurtti (Rah.hoitaja)

Kapteenit

Aarni Olli-Pekka 040 1260433 opo.aarni@dataopo.fi
Vaarala Jatta 040 4821986 marjattavaarala@hotmail.com

Junioritoimikunta

Jussi Huusko 0445408239 jussi.huusko@gmail.com

Kilpailu- ja tasoitustoimikunta

Hannu Keskitalo 0503220822 hannu.keskitalo@a-katsastus.fi
Ossi Lepistö 0440225520 lepikonossi@gmail.com

Tiedotustoimikunta

Markus Hiukka 0405380370 markus.hiukka77@gmail.com

Naistoimikunta

Vaarala Jatta 0404821986 marjattavaarala@hotmail.com

Senioritoimikunta

Seppo Emas (PJ) 040 4137 440 seppo.emas@gmail.com